כבלים


מיון מותגים:סמן/בטל הכל
אודיו וידיאו MONSTER CABLE audioquest    

1 2 3 4 5 6 7 הבא

כבל 2 מטר HDMI MONSTER 1200EX

כבל HDMI איכותי גרסה 1.4 של חברת מונסטר. סדרה 1200 היוקרתית מציעה כבל HD ברמה גבוהה המסוגל להעביר רזולוציית תמונה גבוהה אפילו מ-1080P . הכבל מסוגל להעביר שידורי תלת מימד ותומך בטכנולוגיית 200\400 HZ קצב העברת נתונים של 15.8 ג'יגה בייט לשניה יאפשר לכם עבודה עם תוכן כבד ללא כל הפרעה. כמו כן הראש של הכבל יכול להתפרק וכך לאפשר השחלה מהירה בקיר.

כבל 1 מטר HDMI MONSTER 1000EX

כבל HDMI איכותי גרסה 1.4 של חברת מונסטר. סדרה 1000 היוקרתית מציעה כבל HD ברמה גבוהה המסוגל להעביר רזולוציית תמונה גבוהה אפילו מ-1080P . הכבל מסוגל להעביר שידורי תלת מימד ותומך בטכנולוגיית 200\400 HZ קצב העברת נתונים של 13.8 ג'יגה בייט לשניה יאפשר לכם עבודה עם תוכן כבד ללא כל הפרעה. כמו כן הראש של הכבל יכול להתפרק וכך לאפשר השחלה מהירה בקיר. אל תתפשרו, הפיקו את המקסימום מהמערכת שלכם.

כבל 1 מטר HDMI MONSTER 1200EX

כבל HDMI איכותי גרסה 1.4 של חברת מונסטר. סדרה 1200 היוקרתית מציעה כבל HD ברמה גבוהה המסוגל להעביר רזולוציית תמונה גבוהה אפילו מ-1080P . הכבל מסוגל להעביר שידורי תלת מימד מחיר מיוחד בחניות !!!

כבל 2 מטר HDMI MONSTER 1000EX

כבל 2 מטר HDMI MONSTER 1000EX

כבל אודיוקווסט HDMI pearl 0.6m

כבל hdmi איכותי מבית audioquest עם אחריות לכל החיים.

כבל MC1000HDEX-1M Monster

מפרט טכני : כבל HDMI מקצועי לתמונה דיגטלית מושלמת מבית היוצא הענק MONSTER CABLE מגיע באורך 1.2 מטר כבל בעל הגנה למניעת רעשים פנימיים וחיצוניים מעניק תמונה מושלמת טרמינל עשויים זהב 24 קרט להעברה אופטימלית של האינפורמציה ומניעת קורוזיה בכבל טרמינלים עבים במיוחד לתפיסה הדוקה ומושלמת למניעת איבוד אינפורמציה מונסטר הוא כיום היצרן המוביל בעולם של כבלים לביצועים מעולים לציוד אודיו וידאו ביתי, לרכב ולשימושים מקצועיים כמו גם למחשבים ולמשחקי מחשב. כבלי מונסטר הם מרכיב שלא ניתן לוותר עליו עבור אוהבי מוסיקה, אודיופילים, אולפני הקלטה, מומחי סאונד, מוסיקאים, ומתקיני מערכות קולנוע ביתי מומחים. כבלי מונסטר מגבירים את הבהירות, הדינאמיות והעוצמה של אותות האודיו העוברים דרכם. רמקולים יכולים להישמע טוב רק עד הרמה של הכבלים המחברים אותם למערכת. רמקולים הם החוליה האחרונה – וכנראה המכרעת ביותר, של המערכת שלכם. יכולתם לשחזר בבהירות מוסיקה תקבע בסופו של דבר עד כמה טובה תהיה המוסיקה שתשמעו והסרטים שתראו. במשך יותר מ-20 שנה, אנו במונסטר® מייצרים ומעצבים בקפידה כבלי רמקולים על מנת שיעבירו את הצליל המדויק ביותר בכל רמת מחיר.

כבל אודיוקווסט HDMI pearl1.0m

כבל hdmi איכותי מבית audioquest עם אחריות לכל החיים.

כבל אודיוקווסט HDMI pearl1.5m

כבל hdmi איכותי מבית audioquest עם אחריות לכל החיים.

כבל אודיוקווסט HDMI pearl2.0m

כבל hdmi איכותי מבית audioquest עם אחריות לכל החיים.

כבל אודיוקווסט HDMI pearl 3.0m

כבל hdmi איכותי מבית audioquest עם אחריות לכל החיים.

כבל HDMI pearl 5.0m

כבל HDMI pearl 5.0m כבל hdmi איכותי מבית audioquest עם אחריות לכל החיים.
1 2 3 4 5 6 7 הבא
Powered by DigitalST - בניית אתרים
כל הזכויות שמורות לאודיו קלאב בע"מ